Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Özel Ders Alın

Gününü, saatini ve program süresini siz belirleyin, DDM'in butik eğitim anlayışıyla hazırladığı Fransızca özel ders programları ile kısa sürede Fransızca dilini kalıcı yöntemlerle öğrenin.

2003 yılından itibaren profesyonel anlamda Fransızca özel ders veren dil okulumuzda, özel şirket ve kamu çalışanlarının yanısıra, okul müfredatına uygun olarak Fransızca eğitimleride verilmektedir.

Uluslararası geçerliliğe sahip Fransızca DELF sınavına hazırlanan öğrenciler içinde her seviyede birebir Fransızca özel ders programları hazırlamaktayız.

Fransız lisesinden mezun Türk ve Fransız öğretmenlerden oluşan öğretim kadromuz öğrencimizin Fransızca öğrenme isteği doğrultusunda beklentilerine cevap verecek şekilde kişiye özel bir program hazırlar. Dersler görsel ve işitsel materyallerle desteklenir.

Fransıza özel ders eğitim sistemimiz, kişiye özgü dinamikleri ve özellikleri olan bir eğitim sistemidir. Öğrencilerimizin aldıkları derslerle başarıya ulaşmalarındaki en büyük etken özel ders eğitim sisteminin gerekli materyallerini aktif bir şekilde kullanmak ile mümkün olmaktadır.

Bu sebeple Dünya Dilleri Merkezi kadrosunda yer alan öğretmenlerin hepsi Fransız dili edebiyatı mezunu olan, tüm Fransızca eğitim materyallerine hakim öğretim üyelerinden oluşmaktadır.

Evinizde, ofisinizde, ya da DDM şubelerinde eğitim alma seçeneği ile her seviyede Fransızca özel ders talebinde bulunabilirsiniz. Fransız lisesi öğrencileri istedikleri zaman aralığında, eksikleri bulunduğu Fransızca derslerinden birebir takviye özel ders alma imkanına sahiptirler.

Fransızca Özel Ders Verdiğimiz Alanlar

Fransızca DELF Sınavına Yönelik Ders Programları

Turizm ve Otelcilik Sektörüne Yönelik Fransızca Ders Programları

Pazarlama ve Satış, Ticaret Sektörüne Yönelik Fransızca Ders Programları

Gümrük ve Taşımacılık Sektörüne Yönelik Fransızca Ders Programları

Ortaokul Lise ve Üniversite Öğrencilerinin Okul Müfredatına Yönelik Fransızca Özel Ders Programları

Fransızca Edebiyat

Fransızca Matematik

Fransızca Geometri

Fransızca Fizik

Fransızca Kimya

Fransızca Biyoloji

Fransızca / Littérature

Fransızca LYS