Öğrenci Yorumları
Öğrencilerimizden Gelen En Son Yorumları Okuyun

testdaf ogrenci yorumu roya atashi

Kimya mühendisliği öğrencisiyim. Yüksek lisans eğitimimi Almanya’da devam ettirmek istedim. Kısa bir sürede Almanca öğrenip TESTDAF sınavına girmem gerekiyordu. Normal Almanca kurslarıyla o kısa sürede halledebileceğim bir şey değildi.

Özel ders veren kurumları araştırırken DDM ile tanıştım. Sıfırdan başlayarak Gülten hocadan 3 ay özel ders aldım. Kısa bir süre sonra TESTDAF sınavına girdim ve TDN4 alabildim. Tercihimden dolayı çok mutluyum.

Gülten hoca ve DDM ailesine sonsuz teşekkür ederim.

Roya Saei Atashi

ali feyyaz

Dünya Dilleri Merkezi Bağdat Caddesi şubesinde Gülten Hoca‘dan 24 saat Almanca TESTDAF eğitimi aldım. Gülten Hocam bu süreçte özverisini ve desteğini esirgemedi, sistematik ve düzgün biçimde sınava hazırlanmama yardımcı oldu.

Bu sayede 20.02.2018 tarihinde girdiğim TESTDAF sınavından TDN4 skor elde ettim. DDM ve Hocama teşekkür ederim. Sınav sonuç belgemi de ekte dikkatinize sunarım.

Saygılarımla,

Ali Feyyaz Gül

image002

Testdaf sınavına girmeden önce 1,5 ay Dünya Dilleri Merkezi’nde özel ders aldım. 1,5 ay sonunda hocamın destekleri, yardımları ve bilgisi sayesinde Testdaf'ın bütün kategorilerinden 5 üzerinden 4 aldım. Yani benim Almanya'da bir üniversiteye girebilmemem için yeterli notu aldım.


DDM'e Çok Teşekkür ediyorum.


Öykü HIZAL

image001

Almanca öğrenmek için kurs aramaya başlamıştım ve internetten DDM'yi buldum. Hem telefon hem yüz yüze görüşmelerimizde Serdar bey özenli ve içten bir şekilde yardımcı oldu. Nitelikli hocaları, etkin öğretim teknikleri ile ön yargılarla başladığım bir dili kısa bir zamanda severek ve temelleri sağlam bir şekilde öğrenmeme yardımcı oldular.


Hem öğretmenimiz hem eğitim sorumlularımız Serdar bey ve Semra hanım'ın herhangi bir konuda kolaylıkla ulaşılabilir olmaları, yardımseverlikleri ve samimi tavırları her zaman motivasyonumuzu korumamızı sağladı ve dil öğrenme sürecimizi çok daha verimli ve zevkli hale getirdi.


Bu süreçte olan yardımları, içtenlikleri ve güler yüzleri için çok teşekkür ediyorum. Yeni bir dil öğrenmek veya bildikleri dilleri geliştirmek isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Bengisu AKIN

Sitemizde yayınlanması için bir yorum veya bir fikriniz mi var? Bunu bize yazın.