Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Özel Ders Alın
Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda PTE Academic'e Hazırlanın.

PEARSON PTE Akademik özel ders alacak öğrencimizin seviye belirleme sınavının yapılması ve öngörüşme ile eksik görülen alanların belirlenmesi sonrasında hedeflediği puana göre kişisel programlar hazırlıyoruz.

Eğitim sistemimiz Pearson PTE'de istenilen skora odaklıdır. Intermediate düzey olan öğrenciden 2 aylık eğitim sürecinin sonunda 80-90 aralığı puan alması beklenir.

Öğrencinin dil bilgisi ve kullanım seviyesini maksimum düzeye taşıyacak yoğun ders işleyişi, deneme testleri, ödev ve takip süreciyle öğrencimizide bu hedefe odaklıyoruz.

Kullandığımız PTE Akademik Eğitim Materyalleri

PTE Akademik özel derslerimizde dünya genelinde en çok tercih edilen kitapları kullanmaktayız. Ayrıca DDM'in özel olarak hazırladığı materyal arşivi ve bilgisayar odalarımızıda etüt dersleri için ögrencilerimizin kullanımına sunuyoruz.

PTE Akademik Özel Ders Öğretmenlerimiz

PTE Akademik sınavına hazırlıkta bilgi birikimi ve deneyimi olan sınav formatı ve tekniklerine hakim Türk ve Yabancı öğretmenlerden oluşan uzman kadromuz ile eğitim veriyoruz.

Kimler PTE Akademik Özel Ders Almalı

Daha önce PTE Akademik sınavına girmiş, belli bir puanı olan ve bu puanı yükseltmeyi amaçlayan kişiler, yoğun iş ve eğitim temposu olan Üniversite öğrencileri, Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör çalışanları istenilen gün ve saatlerde hazırlanabilen PTE Akademik özel ders programlarına katılabilir.