Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Özel Ders Alın

SAT sınavına girecek kişilerin pratik, hazırlık ve ciddi bir çalışma yapması gerekir. SAT sınavında uzmanlaşmış bir dil okulu olarak öğrencimizi hem bilgi olarak hemde sınav psikolojisini yönetmek açısından geliştirmekteyiz.

Öğretmenlerimiz öğrencinin gelişimini sürekli gözlemleyerek ödev takibi ile sık sık kontrol etmektedir. Amacımız öğrencinin sınavda hedeflenen en yüksek başarı puanını yakalamasını sağlamaktır.

Dünya Dilleri Merkezi olarak alanında uzman başarı hikayesi olan deneyimli öğretmenler ile eğitim vermekteyiz.

SAT eğitimi öncesinde öğrenci ile seviye testi ve bir öngörüşme yapılmaktadır. Seviye tespit sınavı ile öğrencinin dilbilgisi, okuma, yazma becerisinin hangi düzeyde olduğu belirlenir. Bu belirleme sonrasında öğrencinin ihtiyacına yönelik özel bir hazırlık eğitimi programlanır.

Öğrencinin hedeflediği skora yönelik kaç saat eğitim alması gerektiği seviye tespit sınavı sonrasında belirlenir ve bu bilgiler öğrenci ile paylaşılır. Öğrencinin seviyesi SAT sınavı hazırlık eğitimi için yetersiz görüldüğünde, öğrenci öncelikle bir ön hazırlık sürecinden geçirilir.

Bu süreçte öğrencinin seviyesinin SAT hazırlık eğitimi seviyesine ulaşması hedeflenir.

SAT Hazırlık özel dersleri ile öğrenci aynı zamanda SAT’ın teknik ve taktik yönleri bakımından da yetiştirilir. Aynı zamanda SAT başvurusu gibi konularda danışmanlarımız öğrencilerimize rehberlik etmektedir.