6 kur sistemi

Kurumumuzda eğitim koordinatörlerimizin eşliğinde yaptığımız detaylı bir seviye tespit sınavı sonucunda seviyenize uygun sınıflara yerleştirilirsiniz.

Dünyada da en çok kullanılan 6 kurluk eğitim sistemini kullanmaktayız. Her bir kur maksimum 6-12 kişilik özel gruplarda 60 ders saatinden oluşmaktadır. Kur süreleri, programların yoğunluğuna bağlı olarak 2,5 ayda tamamlanmaktadır.

Eğitimlerimiz Hafta içi sabah, hafta içi öğlen (Ekonomik Program), hafta içi akşam, hafta sonu sabah ve hafta sonu öğleden sonra olmak üzere 5 farklı program uygulaması mevcuttur.

Kur boyunca mini sınavlar, kur ortasında ara sınav, kur sonunda da bitirme sınavı uygulanır.

DDM, devamsızlığı %10’u geçmeyen ve ödevlerini eksiksiz yapmış olan öğrencilere başarısız oldukları takdirde "ücretsiz tekrar hakkı" sağlar.

Bir dilin en iyi, o dilin sahibinden öğrenebilirsiniz, ancak, eğitimli ve diplomalı olması şartı ile...

DDM bu ilkeden yola çıkarak, bütün öğretmenlerini diplomalı seçer ve bu diplomaları öğrencilerin görmesi için ofislerinde de sergiler, öğretmenlerin özgeçmişleri titizlikle incelenir ve araştırılır.

Ayrıca büyesinde eğitim kalitesini arttırmaktan ve geliştirmekten sorumlu eğitim müdürleri bulunur.

Sadece öğretmenlerin iyi olması, bir dil okulunun iyi olması için yeterli değildir. Aynı zamanda Türk personelinin de özenle seçilmiş olması gerekir. Bizim için öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti en ön sıradadır.

Tüm istek ve sorunlarınızla bire bir ilgilenilir. Kantin görevlisinden müdüre kadar herkes, eğitiminizin sorunsuz tamamlanması için çalışır. Çünkü bizim için en değerli referans mezun olan öğrencilerimizdir.