Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Özel Ders Alın

TOEIC özel ders alacak öğrencimizin seviye belirleme sınavının yapılması ve öngörüşme ile eksik görülen alanların belirlenmesi sonrasında hedeflediği puana göre kişisel programlar hazırlıyoruz.

Eğitim sistemimiz TOEIC'de istenilen skora odaklıdır. Intermediate düzey olan öğrenciden 2 aylık eğitim sürecinin sonunda 600-800 aralığı puan alması beklenir.

Öğrencinin dil bilgisi ve kullanım seviyesini maksimum düzeye taşıyacak yoğun ders işleyişi, deneme testleri, ödev ve takip süreciyle öğrencimizide bu hedefe odaklıyoruz.

Kullandığımız TOEIC Eğitim Materyalleri

TOEIC özel derslerimizde dünya genelinde en çok tercih edilen kitapları kullanmaktayız. Ayrıca DDM'in özel olarak hazırladığı TOEIC materyal arşivini etüt dersleri için ögrencilerimizin kullanımına sunuyoruz.

TOEIC Özel Ders Öğretmenlerimiz

TOEIC sınavına hazırlıkta bilgi birikimi ve deneyimi olan sınav formatı ve tekniklerine hakim Türk ve Yabancı öğretmenlerden oluşan uzman kadromuz ile eğitim veriyoruz.

Kimler TOEIC Özel Ders Almalı

Daha önce TOEIC sınavına girmiş, belli bir puanı olan ve bu puanı yükseltmeyi amaçlayan kişiler, yoğun iş ve eğitim temposu olan Üniversite öğrencileri, Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör çalışanları istenilen gün ve saatlerde hazırlanabilen TOEIC özel ders programlarına katılabilir.