Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Hazırlığı Geç.

PROFICIENCY Kursu Ders Programı ve Eğitim Fiyatları

Üniversitelerin İngilizce hazırlık atlama, hazırlık bitirme ve yüksek lisans kabul sınavlarına yönelik en fazla 6 katılımcıdan oluşan grup dersleri veya birebir özel ders programları hazırlamaktayız. 

Genel olarak 12 ya da 15 kişilik gruplarda yürütülen dil eğitiminin aksine, maksimum 6 kişilik özel gruplarda PROFICIENCY Kursu düzenleyerek öğrencilerimizle birebir ilgilenme olanağı yaratmaktayız. Bu nedenle kesinlikle kalabalık gruplar oluşturmamaktayız.

2 veya 3 kişilik eşit düzeyde İngilizce yetisi olan öğrenciler için grup veya birebir olarak ta yapılabilen özel dersler ile PROFICIENCY sınavlarına öğrencilerimizi garantili olarak hazırlamaktayız.

Gruplardaki katılımcıların dil beceri düzeyinin homojen olması ve sınav türünün aynı olması esastır. Gruplar seviye tespit sınavı sonucuna göre ve ilgili üniversitenin sınav sistemine göre oluşturulur. Her katılımcı ayrı ayrı yazılı ve sözlü sınava tabi tutulur.

Dünya Dilleri Merkezi olarak üniversitelerin İngilizce hazırlık atlama sınavlarına yönelik eğitim yöntemleri geliştiriyoruz.

Derslerin içeriği şöyledir: Okuma bölümü için okuma teknikleri ve kelime hazinesi geliştirilir, yazma bölümü için gramer, format ve noktalama işaretleri üzerinde çalışılır, dinleme ve konuşma bölümleri için katılımcının dile yatkınlığı ve alışkanlığı arttırılır. Bunların yanında önemli olarak, karşılaşılacak soru türleri üzerine çalışılır ve düzenli olarak deneme testleri yapılır.

17 yıllık tecrübemiz ve akademik başarısı tescilli eğitmenlerimiz ile sizleri istediğiniz skora götürecek programı hazırlamaktayız. Derslerde kullanılacak olan tüm materyaller DDM tarafından öğrencilerine ücretsiz olarak verilmektedir.